TPSW107K004R0100
MFR.Part #
TPSW107K004R0100
JLCPCB Part #
C5987157
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 4V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS