TPSW106K020R0500
MFR.Part #
TPSW106K020R0500
JLCPCB Part #
C7125838
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10uF 20V 500mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS