TPST226K010R0800V
MFR.Part #
TPST226K010R0800V
JLCPCB Part #
C6339355
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uA 22uF 800mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS