TPSR106K006H1000
MFR.Part #
TPSR106K006H1000
JLCPCB Part #
C7073596
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω@100kHz 6.3V ±10% 0805 Tantalum Capacitors