TPSR105K010A9000
MFR.Part #
TPSR105K010A9000
JLCPCB Part #
C7365023
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uF 9Ω@100kHz ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS