TPSC686M016H0200
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPSC686M016H0200
JLCPCB Part #
C7125702
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 16V 200mΩ@100kHz 68uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors