TPSC685K025T0700
MFR.Part #
TPSC685K025T0700
JLCPCB Part #
C6560536
Description
-55℃~+125℃ 1.7uA 25V 6.8uF 700mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS