TPSC475M050T0800
MFR.Part #
TPSC475M050T0800
JLCPCB Part #
C7401798
Description
-55℃~+125℃ 2.4uA 4.7uF 50V 800mΩ ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS