TPSC475K035S0600
MFR.Part #
TPSC475K035S0600
JLCPCB Part #
C7401796
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 35V 4.7uF 600mΩ@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS