TPSC475K025R0700
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPSC475K025R0700
JLCPCB Part #
C5802785
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2uA 25V 4.7uF 700mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS