TPSC337M006R0100V
MFR.Part #
TPSC337M006R0100V
JLCPCB Part #
C5966459
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 330uF 6.3V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS