TPSC337K006R0100V
MFR.Part #
TPSC337K006R0100V
JLCPCB Part #
C6290488
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 330uF 6.3V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS