TPSC336M016S0100
MFR.Part #
TPSC336M016S0100
JLCPCB Part #
C6339272
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 16V 33uF 5.3uA ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS