TPSC336K016S0150
MFR.Part #
TPSC336K016S0150
JLCPCB Part #
C6290481
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 16V 33uF 5.3uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS