TPSC336K010S0375
MFR.Part #
TPSC336K010S0375
JLCPCB Part #
C6290477
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.3uA 33uF 375mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS