TPSC335K035T0700
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPSC335K035T0700
JLCPCB Part #
C7401792
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2uA 3.3uF 35V 700mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS