TPSC227M006R0250V
MFR.Part #
TPSC227M006R0250V
JLCPCB Part #
C6339266
Description
-55℃~+125℃ 220uF 250mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS