TPSC225K050R1500
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPSC225K050R1500
JLCPCB Part #
C6560527
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.1uA 1.5Ω 2.2uF 50V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS