TPSC156K025H0300
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPSC156K025H0300
JLCPCB Part #
C7073459
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 15uF 25V 300mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors