TPSC107M010R0075
MFR.Part #
TPSC107M010R0075
JLCPCB Part #
C6560525
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 75mΩ ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS