TPSC107K006S0075
MFR.Part #
TPSC107K006S0075
JLCPCB Part #
C7125661
Description
-55℃~+125℃ 100uF 6.3V 75mΩ@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS