TPSC106M035T0600
MFR.Part #
TPSC106M035T0600
JLCPCB Part #
C5802748
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3.5uA 35V 600mΩ ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS