TPSC106K016T0500
MFR.Part #
TPSC106K016T0500
JLCPCB Part #
C6339247
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 16V 500mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS