TPSB685K025H0700
MFR.Part #
TPSB685K025H0700
JLCPCB Part #
C7401773
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.7uA 25V 6.8uF 700mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors