TPSB685K020H0600
MFR.Part #
TPSB685K020H0600
JLCPCB Part #
C6290453
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.4uA 20V 6.8uF 600mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors