TPSB685K016H0600
MFR.Part #
TPSB685K016H0600
JLCPCB Part #
C6339243
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.1uA 16V 6.8uF 600mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors