TPSB685K010R1300
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPSB685K010R1300
JLCPCB Part #
C6290451
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 10V 6.8uF 700nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS