TPSB476M010U0650
MFR.Part #
TPSB476M010U0650
JLCPCB Part #
C5802744
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 47uF 650mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS