TPSB476K010S0650
MFR.Part #
TPSB476K010S0650
JLCPCB Part #
C7073441
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 47uF 650mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS