TPSB476K010B0250
MFR.Part #
TPSB476K010B0250
JLCPCB Part #
C7364903
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 250mΩ@100kHz 47uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS