TPSB475M020H0750
MFR.Part #
TPSB475M020H0750
JLCPCB Part #
C6339239
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 20V 4.7uF 750mΩ 900nA ±20% 1210 Tantalum Capacitors