TPSB475K020H1000
MFR.Part #
TPSB475K020H1000
JLCPCB Part #
C7401766
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1Ω@100kHz 20V 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors