TPSB475K010R1400
MFR.Part #
TPSB475K010R1400
JLCPCB Part #
C7125643
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω@100kHz 10V 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS