TPSB475K010H1400
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPSB475K010H1400
JLCPCB Part #
C7125640
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 10V 4.7uF 500nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors