TPSB336K010T0650
MFR.Part #
TPSB336K010T0650
JLCPCB Part #
C1953572
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uF 650mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS