TPSB336K006H0250
MFR.Part #
TPSB336K006H0250
JLCPCB Part #
C7073429
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2.1uA 250mΩ 33uF 6.3V ±10% 1210 Tantalum Capacitors