TPSB335K020S1300
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPSB335K020S1300
JLCPCB Part #
C7401762
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω@100kHz 20V 3.3uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS