TPSB227K002H0150
MFR.Part #
TPSB227K002H0150
JLCPCB Part #
C7125636
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ@100kHz 2.5V 220uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors