TPSB226M016H0600
MFR.Part #
TPSB226M016H0600
JLCPCB Part #
C7364883
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 16V 22uF 3.5uA 600mΩ ±20% 1210 Tantalum Capacitors