TPSB226M010T0700
MFR.Part #
TPSB226M010T0700
JLCPCB Part #
C7401760
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uA 22uF 700mΩ ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS