TPSB226M010H0500
MFR.Part #
TPSB226M010H0500
JLCPCB Part #
C6290428
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uA 22uF 500mΩ ±20% 1210 Tantalum Capacitors