TPSB226K020T0600
MFR.Part #
TPSB226K020T0600
JLCPCB Part #
C1953883
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 600mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS