TPSB226K010T0700V
MFR.Part #
TPSB226K010T0700V
JLCPCB Part #
C7401756
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uA 22uF 700mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS