TPSB226K010K0500
MFR.Part #
TPSB226K010K0500
JLCPCB Part #
C7401753
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uA 22uF 500mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors