TPSB225K025T0900
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPSB225K025T0900
JLCPCB Part #
C5986948
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 600nA 900mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS