TPSB225K025R1200
MFR.Part #
TPSB225K025R1200
JLCPCB Part #
C7401751
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω@100kHz 2.2uF 25V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS