TPSB156K020T0500
MFR.Part #
TPSB156K020T0500
JLCPCB Part #
C7073409
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15uF 20V 3uA 500mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS