TPSB156K010U0600
MFR.Part #
TPSB156K010U0600
JLCPCB Part #
C7125623
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10V 15uF 600mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS