TPSB156K010S0450
MFR.Part #
TPSB156K010S0450
JLCPCB Part #
C6339224
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10V 15uF 450mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS