TPSB155K035T2500
MFR.Part #
TPSB155K035T2500
JLCPCB Part #
C5962030
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 2.5Ω@100kHz 35V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS